Xperia PLAY "Dawca"

Opublikowany 2011-04-18 10:43:46
minasmorgul
968
Szokująca historia, jak zielony robocik przygotował się do gry

Komentarze (2)


  • focacola
    2011-04-19 13:58:57
    Myślę, że ten robocik nie jest w stanie uprawiać seks, n a r a z i e. Biedny turysta. Miał wrażenie, że łoł, Tajlandia, prostytutki i luzik, będzie zajefajnie, a jednak...
  • Kurczaq
    2011-04-18 11:12:35
    :D Przygoda, taka one night... nooo, już widać wady. :D Ale czy tą dziewczyną był ten robocik?? Bo jeśli tak, to koleś musiał ostro się napić. :D :D :D ale no, bez żartu, ten telefon cacko, też bym taki chciał, tylko że nie jestem pewny, czy nie grałbym cały dzień zamiast się uczyć np? :D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.