Wystarczy zdjęcie kodu kreskowego filmu DVD i klient torrent zgra go za Ciebie!

Opublikowany 2009-03-12 15:07:48
Wybierz jakość filmu: 240
m4rcinpl
3166
Wyobraź sobie że stoisz w sklepie z płytami. Wystarczy że zrobisz telefonem zdjęcie kodu kreskowego, a klient torrent pobierze film na dysk w Twoim domowym komputerze. To wszystko dzięki pomysłowej aplikacji Torrent Droid.

Komentarze (13)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.