Wyrzuciła kotkę do śmieci

Opublikowany 2010-08-25 09:55:57

surtv
1119
Kotka państwa Mann z Coventry w Wielkiej Brytanii przechadzała się po murku otaczającym ich ogród. Kiedy podeszła do niej starsza kobieta, udomowiony zwierzak nie uciekł, ale dał się pogłaskać. Za swoją ufność młoda kotka drogo zapłaciła. Kobieta błyskawicznie złapała ją za kark i wrzuciła do stojącego obok kosza na śmieci.

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.