WYROK W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Opublikowany 2018-09-11 10:12:40

  • autor: Anonim
883
8 miesięcy za niedosłanie wartych 120 złotych lampki i baldachimu? Dlaczego nie. Polskie sądy są w stanie puścić płazem dowolne przestępstwo, jeśli mają interes polityczny, natomiast takiej zbrodni nie pozostawiły bezkarnie. I wymierzyły przykładny wyrok.

Komentarze (1)


  • tylko___prawda
    2018-09-11 19:35:40
    W Polsce prawo jest jak pajęczyna, bąk się przebije, ugrzęźnie muszyna !!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.