Wypasione wsady, umiesz tak?

Opublikowany 2009-12-02 11:33:41
magdamazur
1232
Panowie skaczą, fruwają i wsadzają. W mam talent nie mieliby szans bo nie śpiewają!

Komentarze (1)


  • Lama
    2009-12-02 17:29:07
    A czy w mam talent kiedyś wygryła grupa ?? chyba nie ... zresztą z trampoliny to takie banalne filmik tez już ma swoje lata widziałem już nie raz !! No ale bez niej nie było by takich efektów ... podsumowanie hmm 7-8 :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.