Wypadek Vettela

Opublikowany 2011-05-07 16:30:06
surtv
1458
Sebastian Vettela, zawodnik Red Bull Racing na pół godziny przed końcem treningu przed GP Turcji pojechał zbyt agresywnie na zakręcie numer 8, stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w bandę okalającą tor (Wideo należy do Mattzel89).

Komentarze (2)


  • Primo
    2011-05-09 12:09:48
    bestdriver204 Ty masz w głowie wszystkie klepki na miejscu? Ich wypadki są nudne bo zawsze cało z nich wychodzą Cudza krzywda Cie rajcuje czy co? Co za ludzie na tym świecie żyją...
  • bestdriver204
    2011-05-07 19:01:02
    Ich wypadki są nudne bo zawsze cało z nich wychodzą.Monocoque bolidu jest praktycznie niezniszczalny i stanowi dla nich polisę na życie :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.