Wypadek na Rondzie Toruńskim w Bydgoszczy

Opublikowany 2011-03-22 21:40:26

evobrain
2199
21.03.2011 Nie żyje 1,5 letnia dziewczynka, 3 osoby są ranne. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do wypadku doszło krótko przed godz. 15.30. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, samochód ciężarowy, który wjeżdżał na Rondo Toruńskie z kierunku na Inowrocław miał problem z hamulcami. Tir nie mogąc się zatrzymać zmiażdżył stojące przed nim auta osobowe. Wgniótł pod inny samochód ciężarowy bmw i toyotę yaris. Strażacy przez ponad pół godziny rozcinali pojazdy, by wydobyć osoby uwięzione w samochodach.

Komentarze (5)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.