Wypadek Marcedes

Opublikowany 2013-06-10 19:55:31
samsky
1169
Wypadek w pracy z niewyjaśnionych przyczyn !?

Komentarze (1)


  • samsky
    2013-06-10 20:23:50
    Wypadek zdarzył się podczas pracy w niewyjaśnionych okolicznościach - brak świadków. Kierowca został inwalidą. Możesz mu pomóc w kosztownym leczeniu i rehabilitacji przekazując 1% podatku lub symboliczną złotówkę na konto Fundacji której jest podopiecznym. Dziękujemy za dobre serce

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.