Wyjątkkowe prezenty

Opublikowany 2021-12-09 10:45:43

konopiafarmacja
247
Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego? Sprawdź naszą ofertę ! Zainspiruj się!
W Konopnej Farmacji w Poznaniu wiemy, że nie w cenie tkwi jego wartość, ale w „trafieniu” . Nie za drogi drobiazg dany szczerze może czasem mocniej ucieszyć niż drogocenny podarek.To świadczy o tym, że ktoś kogoś się kocha i o nim pamięta. I to właśnie jest istota podarunku.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.