Wybuch Tu-154 na Syberii

Opublikowany 2011-01-01 19:03:41
surtv
1576
Do trzech ofiar śmiertelnych i 44 rannych wzrósł tragiczny bilans eksplozji i pożaru Tu-154 w mieście Surgut na Syberii. Wcześniej mówiono o jednej ofierze i czterech rannych w stanie krytycznym. W sumie na pokładzie znajdowało się 114 pasażerów i 8 członków załogi (Sky News).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.