Wulkan Shinmoedake daje popis siły

Opublikowany 2011-01-28 19:58:50
surtv
1047
Z wulkanu Shinmoedake leżącego na granicy japońskich prefektur Miyazaki i Kagoshima od trzech dni wydobywa się dym i pył. Czarne chmury sięgają wysokości trzech kilometrów, dając niesamowity pokaz siły natury ().

Komentarze (1)


  • ccc
    2011-01-29 12:02:20
    Nowy serwis aukcyjny za darmo Nic nie płacisz nic nie ryzykujesz !!! www.4bay.pl

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.