Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku - Trzeci Oddech Kaczuchy

Opublikowany 2010-12-30 23:29:22
ramaya
1227
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Niech ten rok przyniesie wszystkim w kraju nam same plusy oraz wzloty, by pociagi samoloty Po marzeniach bez opóźnień wiozły nas. Co za szok! Znów Nowy Rok! Co za szok! Znów Nowy Rok! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Dużo zdrowia i pieniędzy, żeby wciąż Frank szwajcarski szedł do dołu Taniał kurczak do rosołu I codziennie z pracy kwiaty przyniósł mąż. Co za szok! Znów Nowy Rok! Co za szok! Znów Nowy Rok! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. I wierszyków w SMS-ach głupich jak Błysk petardy w twoich dłoniach Co przestraszy psa i konia No a chirurg potem zszywa cię sto lat! Co za szok! Znów Nowy Rok! Co za szok! Znów Nowy Rok! Co za szok! Znów Nowy Rok! ROOK!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.