Wstrząsający film z Korei Północnej

Opublikowany 2011-06-27 09:39:33
surtv
5415
Władzom Korei Północnej już tylko z najwyższym trudem udaje się wyżywić wojsko - wynika z nagranego potajemnie filmu, który opublikowała australijska telewizja ABC. Według ABC film na początku roku nagrał i przesłał do Chin północnokoreański dziennikarz. Na materiale widać m.in. żołnierza mówiącego, że jego koledzy w jednostce są niedożywieni. Nagrano też osierocone dzieci błagające na ulicach o jedzenie. - Mam osiem lat. Mój ojciec zmarł, matka mnie porzuciła. Mieszkam na ulicy - mówi jeden z chłopców (Wideo należy do ABC News).

Komentarze (3)


 • lady
  2012-03-10 17:14:23
  ciekawe jak chcesz tam sam pojechać? Hahaha! Tam się chodzi z ideologicznym przewodnikiem u boku...
 • gosc
  2011-06-28 13:37:58
  Wyglada jak film propagandowy zachodu. Jak tam jest naprawde nie dowiemy się do póki tam nie pojedziemy i nie zobaczymy na własne oczy.
 • gość39
  2011-06-27 18:46:04
  Ej widzieliście już ten filmik na YouTube FAGOCYTACJA!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.