Wpadka w TVN24. Przed kamerę wszedł intruz i pokazywał wulgarne gesty. Reakcja Piotra Kraśki?

Opublikowany 2020-11-09 13:44:22
agmi
333

Piotr Kraśko prowadził transmisję na żywo dla TVN 24 z Waszyngtonu. Nagle przed kamerę wszedł mężczyzna i zaczął wygłaszać wulgaryzmy pod adresem Donalda Trumpa. Dziennikarz zachował zimną krew.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.