Wpadka na żywo w TVN24 - człowiek pralka na molo w Sopocie,

Opublikowany 2011-05-26 20:40:04

rudzik94
6994
Co ten TVN pokazuje ;P

Komentarze (1)


  • praca
    2011-05-27 20:27:37
    Praca przez internet dla niepełnoletnich i tych co nie lubią wstawać od kompa. Nieograniczona liczba miejsc! Zarobki oscylują w granicy 1000- 5000 PLN ( w zależności od zaangażowania) kontakt: [email protected]

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.