Wózek inwalidzki najnowszej generacji

Opublikowany 2012-03-23 16:42:01

  • autor: Anonim
613
Genialny wózek inwalidzki który poprawi życie osobą z paraliżem nóg.

Komentarze (1)


  • MIIM
    2012-03-26 00:41:43
    Coś co już dawno można było opracować lepiej późno niż wcale ciekawi mnie jak rozwiązali problem utrzymania równowagi np. na podjazdach albo przy nie wielkich wzniesieniach których jak wiadomo nigdzie nie brakuje :( przynajmniej w Polsce

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.