Wojna w Osetii - 1400 zabitych

Opublikowany 2008-08-08 20:25:56
surtv
1660
Po zaciętych walkach gruzińska armia zajęła stolicę Osetii Południowej, Cchinwali - poinformował prezydent Micheil Saakaszwili. Wcześniej Rosjanie twierdzili, że skutecznie ostrzeliwują pozycje gruzińskie wokół miasta. Osetyjczycy podają, że w walkach zginęło już 1400 ludzi. Gruzini informują o stracie 30 żołnierzy.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.