wojna o rodziny homoseksualne

Opublikowany 2010-05-16 23:27:12

  • autor: Anonim
604
wojna o rodziny homoseksualne pokazuje materiał jak dużo trzeba zrobić w Polsce żeby myśleć inaczej nie homofobicznie myśleć tylko realistycznie. Nie ma żadnych dowodów że takie rodziny są złe w kółko mówienie tylko kobieta i mężczyzna to rodzina do chore i dyskryminuje tez rodziny inne np rodziny które zdraciły ojca czy matkę z powodu śmierci lub są rodziny jednym rodzicem, czy takie rodziny też są złe trzeba im zakazywać prawa do dzień. Polska jest myślenie średniowieczne trzeba edukować i wspierać. Robert Biedroń z Kampanii Przeciw Homofonii. Jego zdaniem, „pan Karski apeluje o to, żeby nie zabijać tak zwanych nienarodzonych, czyli płodów, ale oddawać je na wychowanie parom homoseksualnym. Pokazuje głupotę polityków chcą ustawę specjalną jak wiadomo nie tylko zagrozi homoseksualny rodziną i tez heteroseksualny więcej szkód niż porządku trzeba dopuszczać prawo do adopcji homoseksualistów inaczej będziemy dalej szukać lukę prawie, legalna adopcja jest lepsza niż nie legalna nie tylko homoseksualiści też hetero mają problemy z adopcja dzieci.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.