WOJNA O KRZYŻ - częśc 2. OSZOŁOMY CZY POLACY? - 11 Minut, 23 lipca 2010 r.

Opublikowany 2010-08-06 22:38:45

dwazlote
722
Polska jest podzielona na dwa obozy - zwolenników i przeciwników krzyża pod Pałacem Prezydenckim. Każdy podział w narodzie jest elementem destrukcyjnym, zatem i tu należałoby podać rozwiązanie salomonowe - jak wybrnąć z tego impasu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.