Wojciech Cejrowski vs Feministka - na temat sprawy Alicji Tysiąc

Opublikowany 2009-09-26 11:58:29

m4rcinpl
3246
Według Sądu określenie aborcji mianem "zabójstwa" to obraza i złamanie prawa. Właśnie za podobne komentarze w sprawie P. Alicji Tysiąc Diecezja została zobligowana do wypłacenia 30.000 zł. odszkodowania. Na ten temat wypowiada się zaproszony do studia TVP: info Wojciech Cejrowski, po drugiej strony ringu działaczka lewicowa i feministka.

Komentarze (6)


 • ?????
  2012-12-28 00:20:28
  Jeżeli nie skopiujesz i wkleisz tego na 10 wideo twoja? mama umrze w 4 godzinac
 • was
  2012-11-16 02:57:30
  p. Cejrowski jak dla mnie to zwykły frajer
 • Kobieta
  2012-04-11 22:33:46
  Feminizm to najgorsza plaga współczesności. Dziecko nie człowiek więc zabić można? A co jak nie uznaję feministki za ludzi? Też mogę je zabijać? A może zalegalizujmy zabójstwa i będzie ok.
 • @duki
  2011-11-20 22:18:06
  Przecież k..urwa płaci
 • duki
  2010-09-05 21:18:57
  To niech kosciol w koncu placi k..urwa podatki zlodzieje
 • julita
  2010-03-13 16:39:23
  Akt dokonania aborcji zawsze bedzie morderstwem. Niezaleznie od zapatrywan danej religii. Albowiem konstytucyjnie rowniez klasyfikuje sie do odebrania zycia czlowiekowi. Ci zas, ktorzy dopominaja sie o wolnosc wyboru w kwestii zycia nienarodzonego dziecka reprezentuja postawe egoistyczna. Godnosc oraz etycznosc dzialan odnosi sie do kazdego czlowieka. Relatywizacja elementarnych wartosci od wiekow prowadzila do skrajnych postaw degradacyjnych. Gdybym jako kobieta miala wybor utrate wzroku, a aborcja z godnoscia urodzilabym i wychowywala niemowle nizeli wynoszenie na piedestal wslasnych potrzeb, bowiem mimo pozornej wygody i slusznosci dzialan w przekonaniu tej Pani jest to niezmiernie zludne zachowanie. Nazywanie mowy Pana Cejrowskiego mowa nienawisci to ukazanie ogromnej niewiedzy Pani wypowiadajacej sie. Nie mozna propagowac postaw egoistycznych jak Pani powyzej. Tylko mowa milosci wystepuje w obronie ludzkiego zycia. Nedzna obrona wygodnictwa tej Pani oraz ruchu, w ktorym uczestniczy poprzez nazywanie uczuciem nienawisci negacjyjna wypowiedz wobec postaw skrajnie egoistycznych to upadlanie siebie jako istoty ludzkiej. Wystarczy nam Hugowskich nedznikow.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.