Wjechała do supermarketu

Opublikowany 2012-04-20 10:52:23

puszus
1585
To cud ze nikt nie zginął.

Komentarze (1)


  • Adrianek
    2012-04-20 12:31:13
    Jezeli to naprawde byla kobieta, to jednak mamy wystarczajaca duzo powodow zeby kobiety mialy zaostrzone nauki jazdy! To juz jest przesada, dziecko w wozku matka i pare innych osob... Nie wiem jak oni to przezyli

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.