Wizualizacja katastrofy prezydenckiego Tu-154 M

Opublikowany 2010-05-06 10:13:21
tymothy
2123
Urządzenia ostrzegawcze na pokładzie prezydenckiego samolotu Tu-154 M zadziałały tuż przed katastrofą. Alarm systemu GPWS, oceniającego wysokość maszyny nad ziemią, rozległ się w kabinie pilotów na 30 sekund przed katastrofą i został zarejestrowany przez czarne skrzynki.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.