Witold Gadowski - KOD = OSZUSTWO ! (16.12.2015)

Opublikowany 2015-12-21 07:26:44
 • autor: Anonim
1756
Od 1989 roku gdy Polacy zostali sprzedani przy Okrągłym Stole i Magdalence, w polityce te same sprzedajne, antypolskie mordy, które nas systematycznie oszukują i okradają przy pomocy propagandy i manipulacji poprzez „swoich” dziennikarzy, prokuratorów i sędziów - Układ Zamknięty trwa!

Komentarze (2)


 • Paweł
  2016-01-02 23:54:57
  Skala i bezczelność kłamstw w tej wypowiedzi jest niesamowita. Dobrze jest uświadomić sobie, że wszystko co pan Gadowski opowiada, dotyczy jego i PiS-u. Mówi o tym co zna z autopsji, i na zasadzie "łapaj złodzieja" usiłuje wmówić słuchaczom, że jest dokładnie odwrotnie niż w rzeczywistości. Kogo myślenie boli, ten to połknie i przyjmie za swoje poglądy.
 • Mixerr
  2015-12-21 07:30:57
  KOD = Komitet Obrony Koryta !!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.