Wielki Mix - SooldierPL

Opublikowany 2009-12-26 01:39:13

dafid95
2383
Autor - SooldierPL "Wielki Mix Youtuba! Tak jak obiecałem na święta mam dla Was prezent! Kompilacja większości znanych filmików z Youtuba zmiksowana w typowo Poopowski sposób. Filmik na pewno doczeka się drugiej części bo materiału miałem znacznie więcej ale ograniczenie do 10 minut mnie wykończyło."

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.