Wiatrówka - Pistolet WALTHER CP99

Opublikowany 2010-02-25 15:30:32
Wybierz jakość filmu: 240 480
bron_pl
865
Dokładna replika broni ostrej Walther P-99, którą posługiwał się nią James Bond. Pistolet pneumatyczny z gwintowaną lufą. Walther CP99 to wiatrówka dokładnie naśladująca działanie oryginału. Jeśli twoje hobby to strzelectwo, spraw sobie prezent.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.