Wasilewski - Faul i Bramka _ Anderlecht Bruksela 2 - 0 Kortrijk

Opublikowany 2009-08-04 16:59:54

marcineq91
2845
W meczu ligowym Anderlechtu Bruksela z Kortrijk, wygranym przez "Fiołki" 2:0, nasz obrońca strzelił drugiego gola (w 61. minucie). Później jednak doszło do sytuacji, w której Wasilewski sfaulował Chorwata Leona Benko. Polak trafił łokciem w twarz rywala. W Belgii rozgorzała dyskusja na temat, czy to było celowe działanie polskiego obrońcy, czy nie, a także jaka kara powinna go za to spotkać. Sędzia spotkania nie pokazał kartonika Polakowi. _____ - To było karate! Najpierw dostałem w rękę, później łokciem w twarz - mówi Benko na łamach "Het Laaste Nieuws". _______ - Nic mu nie zrobiłem. Taka jest moja gra i jej nie zmienię - odpowiada Wasilewski. ______ Całą sytuację można obejrzeć na filmie poniżej (2.40 minuta). Oceńcie sami. ______________