WANDA UCZEŃ JEZUSA CHRYSTUSA 19.PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-04-26 10:36:41
mojzeszpl
1185
WANDA UCZEŃ JEZUSA CHRYSTUSA 19. Wanda mimo, że może mieć kontakty z Synem Bożym regularne, rzadko z tego korzysta. Każde spotkanie jest budujące i otrzymuje się dodatkowe siły do działania. Nie ma czasu na to, aby się ociągać i tracić cenny czas. Teraz jest możliwość częstego spotykania. Trzeba więc prosić Syna Bożego o spotkania i korzystać z cennych rad. Czym więcej uczeń się nauczy, tym łatwiejsza droga do Światła. Należy uruchomić odczuwanie, wyciągać korzyści, ale też przekazywać dalej publikując je na blogach. Tylko intensywna praca daje pełną satysfakcję. Nie należy w niczym się ograniczać, chłonąć wiedzę i energię. Jest teraz ku temu sprzyjający czas, aby usuwać wszelkie bariery, przeszkody, które są w was i kroczyć do przodu. Wanda ma możliwość spotykania się też z apostołami Tyarą i ze mną Mojżeszem, żeby porozmawiać na tematy duchowe i to nie będzie żadna zdrada.

Komentarze (1)


  • Bóg
    2010-02-04 21:02:56
    Nie wypowiadaj się w moim imieniu popaprańcu. Lecz chorą głowę opętańcze! Bóg

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.