W samo południe zawyły policyjne syreny w Olsztynie. To hołd dla zamordowanego policjanta

Opublikowany 2021-05-07 13:19:24
agmi
411

Dzisiaj policjanci z #WiM w geście solidarności, połączyli się z policjantami w całej Polsce, ku czci funkcjonariusza, który w dniu 4 maja br. zginął, wypełniając do końca słowa roty ślubowania. Punktualnie o 12 przed jednostkami policji w całym garnizonie funkcjonariusze włączyli w pojazdach służbowych sygnały świetlne i dźwiękowe oraz oddali cześć

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.