W Londynie murzyn zaatakował kwasem i nożem. Miał pecha – trafił na Polaków.mp4

Opublikowany 2018-08-19 22:21:59
  • autor: Anonim
1488
Do zdarzenia doszło przed supermarketem we wschodnim Londynie, niedaleko stacji Maryland. Według relacji świadka, który rozmawiał z dziennikiem Metro, do 3 Polaków wychodzących ze sklepu na rowerze podjechał jakiś ciemnoskóry młody człowiek i zażądał pieniędzy. Kiedy Polacy odmówili mężczyzna stał się agresywny.
– Zsiadł z roweru, sięgnął do kieszeni. Wyjął butelkę i zaczął pryskać z niej w kierunku Polaków – opowiada świadek. – Polacy postawili się, wyrwali mu butelkę i odrzucili ją. Zaczęli go tłuc. Miejscowi odciągali Polaków.

Mężczyźnie w końcu udało się wstać. Wtedy wyciągnął z kieszeni nóż, wsiadł na rower i odjechał.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.