W bieliźnie uciekała przed policją

Opublikowany 2011-05-12 11:36:22

surtv
1270
Nietypowy pościg na jednej z autostrad w Kalifornii. Pewna kobieta najpierw ukradła lawetę, a gdy zorientowała się, że nie uda się jej nią uciec przed policją, postanowiła uciekać o własnych nogach. Z niewiadomych przyczyn złodziejka miała na sobie tylko bieliznę (Wideo należy do Reuters).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.