Volvo zaliczyło porażkę roku

Opublikowany 2010-05-11 20:40:13

LAMBORGHINI_GALLARDO
1291
Pokazowy samochód został wypuszczony na plac i pojechał w kierunku stojącej naczepy ciężarówki. Aby podkreślić dramatyzm i pokazać, że to właśnie komputer zahamuje auto, w środku nie było nikogo. Gdy wszystkie oczy były wpatrzone w S60, które miało udowodnić wyższość maszyny nad człowiekiem, samochód po prostu wjechał w tył ciężarówki. Taka wtopa na oczach dziesiątek dziennikarzy z całego świata po prostu musiała zostać okrzyknięta porażką roku. I nieważne, że ludzie z Volvo tłumaczą się słabym akumulatorem czy tym, że auto pochodzi z serii przedprodukcyjnej. Prawda jest taka, że nowoczesnej technice po prostu nie można ufać.

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.