Volver - Chcę (pierwszy oficjalny teledysk zespołu)

Opublikowany 2010-09-10 15:52:31
mikrusiek
1416
Mariusz Totoszko lider nowej grupy Volver opis w komencie bo tu za mało znaków do dyspozycji:(

Komentarze (1)


  • mikrusiek
    2010-09-10 16:06:34
    Tomek Lubert, który powołał do życia nowy zespół o nazwie Volver. Znacie jego nazwisko z Teatru Roma, Idola, grupy Atmosphere i wielu innych muzycznych projektów. Świetny warsztat, emploi, wyczucie. Co tu dużo pisać, artysta z klasą. Dlatego Mariusz stanie się podporą nowej grupy VOLVER. Wokalista brał udział w Idolu, jego głos wzbogacił między innymi ścieżką dźwiękową filmu animowanego MÓJ BRAT NIEDZIWIEDŻ.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.