video lang: plTłumaczWyświetl oryginał(Tłumaczenie wyłączone)Trener Pudziana o walce z Kawaguchim i Sylvią Trener Pudziana o walce z Kawaguchim i Sylvią

Opublikowany 2010-05-08 13:29:14

Komentarze (1)


  • Xan
    2010-05-12 11:27:42
    ten trener Pudziana to jakaś porażka totalna ..typ nie ma zielonego pojecia o tym jak prowadzic zawodnika do MMA ..do tego matoł po prawie 5 m-c chwali sie że w nodze ktora polamal mu Pudzian nadal mu cos przeskakuje i idiota nie dal jej wczesniej w gips ;/ do tego na filmiku widac jak przyglada sie sparingowi swoich 2 podopiecznych, ktorzy w beznadziejny sposob wyprowadzaja ciosy a nie widac tam aby ich popraiwal

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.