Ventotene - Angela Merkel, François Hollande i Matteo Renzi (22.08.2016)

Opublikowany 2019-04-20 12:24:57
  • autor: Anonim
913
Ventotene: Angela Merkel, Francois Hollande i Matteo Renzi składają kwiaty na grobie włoskiego komunisty Altiero Spinelli twórcy tzw. Manifestu z Ventotene - projektowi likwidacji suwerennych państw i utworzenia jednego, europejskiego państwa komunistycznego!
=====================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.