UZDROWICIEL EGZORCYSTA

Opublikowany 2009-04-06 02:41:24
Wybierz jakość filmu: 240
begas1
625
Tyara Elżbieta Gas jestem uzdrowicielem, egzorcystą, jasnowidzem, refleksologiem oraz numerologiem. Zajmuję się energetycznym uzdrawianiem ludzi energią miłości duchowej płynącą od Stwórcy. Oczyszczam, regeneruję, uzdrawiam i wzmacniam ziemskie ciało człowieka i ducha, widzę waszą aurę, która jest naturalną ochroną ziemskiego człowieka. Miłość duchowa uruchamia naturalne procesy, które są w ciele ziemskim każdego, to samooczyszczanie, samouzdrawianie oraz regeneracja komórek, udrażniam przepływy energetyczne i podłączam do źródła energii, bo źródłem energii dla człowieka ziemskiego jest STWÓRCA.

Komentarze (1)


  • Bóg
    2010-02-04 21:06:21
    Nie wypowiadaj się kobitko w Moim Imieniu. Wszak kobiecie nauczać nie pozwalam. Zakazałem i nie pozwalam! Zatem nie grzesz oszukańczo się na mnie powołując! Bóg, Stwórca

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.