Usunięcie Obama Deception z internetu

Opublikowany 2010-07-19 13:55:53

LAMBORGHINI_GALLARDO
1595
Popularność filmu Obama Deception zagroziła establishmentowi. Z Youtube usunięto najczęściej oglądaną wersję. Wciąż możesz obejrzeć ten film tutaj :)

Komentarze (6)


 • lolek
  2010-09-11 01:01:57
  jesteście śmieszni nikt nie ma wpływu na to co się wydaży mogą chodzić i skandować jakieś pochody na ulicy ogłaszać takie filmy w interneci gó///wno wskurają te cio///ty i tak maszyna ruszyła!!
 • mosh
  2010-07-31 07:08:07
  lolek, słońce zgaśnie za kilkaset lat ? Twoje już chyba gaśnie... :( III wojna już dawno się toczy, społeczeństwa vs terroryzm (CIA), chcesz stawiać opór to zgłębiaj i mów o tym co się dookoła dzieje, a jak słońce ma zgasnąć to może nadstaw szyje już dziś i poddaj się bez walki niczym owieczka
 • lolek CD
  2010-07-22 00:42:38
  I wbrew przepowiedniom Nostradamusa,że bedzie pierwszy czarny Papierz i po nim zacznie się koniec świata to zła intepretacja. Hodziło o pierwszego czarnego prezydenta,który zostanie wybrany w kraju żądzącym światem.Pomyście kto ma wiekszą władzę prezydent danego kraju za którym stoją politycy. O to chodziło w przepowiedni nie o papierza tylko o prezydenta wielkiego kraju. No reszte to już wiecie :D
 • lolek
  2010-07-22 00:31:28
  I po co panikować otwierać ludziom oczy? Pomyście sami do czego oni dążą?Do władzy? Po co im władza jak wiadomo,że za kilkaset lat słońce wygaśnie! I tak będzie koniec ludzkości! Kogo opchodzi co chcą zrobić jak szara jednostka myśli jak przezyć kolejny dzień.Po za tym Amerykanie są zadufani w sobie i maja co chcieli to ich wina,ze do tego doprowadzają więdz niech to teraz sami naprawiają!I wiadomo od zalania dziejów,że światem żądzi pieniądz! Kto ma kase ma władzę świat zawsze dzielił się na tych na góze i tych na dole!I pokazuja Amerykańską naiwność bo każdy wie,że w polityce jest gra każdy polityk cos obiecuje by go wybrano,a potem ma wszystko gdzieś więc to nie nowość w swerze polityki. A wojny zawsze napędzały gospodarkę danego kraju. Z tego filmu można wywnioskować,że finalnym zakończeniem tej akcji jest III wojna światowa.
 • ramboss
  2010-07-20 18:26:44
  ale pieniacz
 • LOL
  2010-07-20 02:08:12
  TYLKO CZEKAĆ KTO GO UPOLUJE :D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.