UPR miażdży PO

Opublikowany 2008-09-19 23:41:26

Komentarze (2)


  • arjozof
    2009-01-19 20:57:48
    przyniesie korzyści najbiedniejszym chorym, to na pewno. nie przyniesie korzyści leniom, skorumpowanym lekarzom, i ministerstwu zdrowia
  • noname
    2008-10-14 19:39:33
    Co do sprywatyzowania szpitali nie mogę się zgodzić. Z tego co zauważyłem z filmu Sicko prywatyzacja placówek medycznych nie przyniesie żadnych korzyści..

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.