Ukraiński parlament w dymie

Opublikowany 2010-04-27 13:58:21

surtv
2232
Rada Najwyższa ratyfikowała umowę z Rosją przedłużającą pobyt Floty Czarnomorskiej na Ukrainie. Przed głosowaniem doszło do przepychanek między deputowanymi. W sali rozpylono gaz, a deputowani opozycji rzucali jajkami w przewodniczącego parlamentu Wołodymyra Łytwyna. Przed Radą Najwyższą protestuje, według agencji RIA Novosti, około 7 tys. osób. Większość z nich to przeciwnicy umowy z Rosją.

Komentarze (2)


  • inp
    2010-05-25 15:33:46
    Wszyscy ŁAPÓWKARZE BĘDĄ GŁOSOWALI na KOMOROWSKIEGO. Czy kampania KOMOROWSKIEGO jest FINANSOWANA przez (z) JEDNORĘKICH BANDYTÓw?
  • art
    2010-04-27 14:44:44
    Chcieli Janukowycza to teraz mają

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.