Ufo w starej sztuce malarskiej

Opublikowany 2008-07-12 10:03:51

wiesium
4199
Ufo w starej sztuce malarskiej

Komentarze (11)


 • kosmos
  2010-06-17 03:02:22
  Na moją logikę jest tyle gwiazd w kosmosie i nie było by życia innego niż ludzie?To nie możliwe! Wszyscy naśmiewają się z pojęcia UFO,że nie istnieje ale w głębi siebie myślą zupełnie inaczej. Już w starożytności są przesłanki o kontaktach obcych rysunki naskalne,historie Indian w Ameryce też nawiązują do obcych.Możliwe ja tak myślę,że kiedyś zanim człowiek się rozwiną istniała tu na ziemi jedna rasa obcych która miała wpływ na ludzkość i pozostawiła swój zarys w mitach i historiach,a z czasem przybyła inna,która zaatakowała tą ziemską.Wybijając ich i przeganiając z ziemi,dla tego są różne opisy ich budowy anatomicznej. Myślę,że są Ci dobrzy i Ci źli którzy przybyli wypędzili poprzedników,założyli w naszym układzie bazę matkę(kolonię) I od czasu przejęcia naszej galaktyki badają ludzi,na pewno do tej pory działając z pozarządowymi korporacjami. A ci dobrzy?Od czasu do czasu odwiedzają planetę na krótko zostawiają informacje i ostrzeżenia jako piktogramy w nadziei ,że my rozszyfrujemy wiadomość.Jak zareagowały korporacje pozarządowe?Próbując ośmieszyć autentyczność piktogramów!Pytacie czemu tamci nie przylecą i nie dadzą łupnia za to,że ich wygnano a to
 • Macha
  2008-07-14 18:34:06
  DZiwak poczytaj troche encyklopedji i innych źródeł informacyjnych. Jak nie wierzysz w Boga to twoja sprawa, ale cie moge zapewnić że w Bibli nie ma ani słowa o tym że Ziemia jest jedyną zamieszkałą planetą. Kościuł nigdy nie wykluczał istnienia UFO, ale to co przedctawają te zjecia to poprostu wyobraźnia odbiorcy a ta jak wiadomo jest różna u każdego. Dla jednego słońce to ufo dla drugiego to po protu słońce. osobiście szanuje normalnych poszukiwaczy UFO, ale niektóży to po prostu idjoci szukającu UFO tam gdzie go nie ma (szukanie na siłe) i tyle.
 • DZiwak
  2008-07-14 08:43:46
  hmm naprawde jestescie tak głupcy ,ze wiezycie w Boga wszechmogacego ,a nie chcecie uwiezyc ze ufo dawniej nas odwiedzało? jak negujecie pogl;ad o ufo powiedzcie cvo jest na koncu wszechswiata ,i za nim a jak sie nie konczy to tez niemozliwe ,zadna odpowiedz nie jest racjonalna, a dowodow na kosmitow jest wiele lub na ludzka technologie jakiejs wymarłej cywilizacji. ja bardziej wieze w Ufo niz w boga ,bo boga nie ma, bo jak doskonała istota stworzyc mogła tak niedoskonałego człwoieka/? popatrzcie w niebo zobaczcie ile jest gwiazd ,i podobno juz przekonuja sie ze kazda gwiazda ma planety, a ile z nich na ilu z nich jest zycie? planety to efekt uboczny produkcji gwiazd poprzez ruch obrotowy wyrzyuca słonce materie ktora sie łaczy w planety, ufo jest lub było,
 • ejjj
  2008-07-13 20:06:04
  cyklon przeczytaj sobie danikena to zrozumiesz!!nie pisz kocopolów jak nie masz pojecia o tym!!
 • bartos1
  2008-07-13 18:51:33
  Pół tych ufów(haha) jest z bibli.....
 • dwazlote
  2008-07-13 12:43:08
  ludzie te filmy z ufo na siłe robią jego nie ma i nie będzie
 • saperms
  2008-07-12 18:04:10
  cyklon w.h.u.j duzo napisałes pozdro
 • Pigmej
  2008-07-12 17:07:22
  przerobione czy nie,nie uważacie,że choć troszke mogłoby to być prawdopodobne?
 • dude1
  2008-07-12 17:05:16
  słońce, ptaki, chmury, cienie a nie UFO przede wszystkim te obrazy to wyobrażenia artystyczne i nie powinniśmy odbierać ich dosłownie jedyne co mi się spodobało to muzyka
 • szymczak
  2008-07-12 15:47:06
  Ale nie wszystki to byly spodki i dyski... jesli te obrazy nie sa przerobione to spoko xD
 • cyklon
  2008-07-12 13:38:38
  Wg. mnie mocno naciągane, po pierwsze znany nam kształt spodka kosmicznego wymyslił amerykański pisarz sf na początku lat 40-tych. Wcześniej nikt nie wyobrażał sobie o ufo jako o spodkach w znanej nam formie. Obrazy przedstawiane na filmie powstały w rożnych epokach. Niektóre wydają mi się mocno naciagane min. te przedstawiające jasną żółto-pomarańczową kulę, wg. mnie jest to słońce, ptaki w kulturze chrześcijaństwa przedstawiane były wille razy. Wątpię aby autor obrazu miał na celu ukazanie ptaka z jasna postacią jako kosmity. Obrazy na ścianach jaskiń ewidentnie przedstawiają kosmonautów z dzisiejszych czasów w kombinezonach kosmicznych. Jeśli inna kultura była wówczas od nas bardziej zaawansowana to mimo wszystko istnieje małe prawdopodobieństwo że my poszliśmy identyczną drogą ewolucji i zmian taką jaką oni wówczas mieli. Obraz przedstawiający ludzi w spodkach kosmicznych z wycelowanymi w ludzi na ziemi karabinami jest wręcz śmieszny. gdyby to wszystko było prawdziwe to już dawno byłoby o tym głośno. Równie dobrze można wmówić katolikom że na obrazach był przedstawiany Bóg wierzącym w buddę że był to Budda islamistom że był to Allach a entuzjastom ufo że było to ufo.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.