UFO w Krakowie według TVN24

Opublikowany 2010-12-28 14:49:57

surtv
2213
TVN24.pl zamieściło na głównej stronie portalu wideo, na którym naprawdę widać, jak coś przelatuje przed kamerą. redakcja portalu sugeruje, że może to być UFO. Jednak wszystko wskazuje na to, że TVN24 po prostu szuka taniej i tandetnej sensacji (Zdjęcia dzięki uprzejmości TVN24).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.