Trener strzelił gola prosto z ławki

Opublikowany 2011-06-17 16:54:55
surtv
1844
Niewiarygodna bramka. Czegoś takiego to chyba naprawdę jeszcze nigdy nie było. Menedżer japońskiego zespołu Nagoya Grampus Dragan Stojković dokonał rzeczy niewiarygodnej. Szkoda tylko, że ten strzał nie mógł zostać zaliczony. Serb jednak bardzo się cieszył (Wideo należy do Eurosportu).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.