Trafił zwycięski rzut i zmarł

Opublikowany 2011-03-05 09:00:09
surtv
1409
Wes Leonard, gwiazda Fennville High School Blackhawks, zapewnił swojej drużynie zwycięstwo z lokalnym rywalem Bridgman na 30 sekund przed końcem dogrywki rozgrywek szkół średnich. Chwilę później stracił przytomność i upadł na parkiet. Mimo natychmiastowej reanimacji 16-letni koszykarz zmarł. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana (CBS News).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.