Tomasz Gross: "Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców" - SKANDAL! Prokuratura umorzyła śledztwo!

Opublikowany 2019-11-27 22:47:14

  • autor: Anonim
979
Takiego skandalu nie było dawno. Prokuratura kierowana przez ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, Zbigniewa Ziobro, umorzyła śledztwo ws. skandalicznych słów Jana Tomasza Grossa. Zdaniem śledczych jego wypowiedź o tym, że Polacy zabili więcej Żydów, niż Niemców nie znieważyła Narodu Polskiego!

To niesłuchane, żeby polski rząd tolerował antypolskie i kłamliwe wypowiedzi. Jest to działanie po prostu haniebne. To efekt bierności i uległości rządu, wystarczy przypomnieć choćby sytuację z ustawą o IPN, za pomocą której PiS chciał ścigać antypolską propagandę i przypisywanie Polsce współudziału w Holocauście - wówczas wystarczyło, że izraelski rząd mocniej tupnął nogą, a rząd PiS błyskawicznie się z niej wycofał i pokazał ogromny strach i brak suwerenności.
===================================================================
Tagi: #niemcy #holokaust #izrael #polin #konferencja #prokuratura #konfederacja #deklaracja #ekshumacje #kolaboracja #antypolonizm #antypolska polityka #Andrzej Duda #partia KORWiN #wolność #własność #żydzi #Ruch Narodowy #Robert Winnicki #krzysztof bosak #niepodległość #polskość #suwerenność #jarosław kaczyński #Prawo i Sprawiedliwość #II wojna światowa #Jacek Wilk #Grzegorz Braun #stanisław michalkiewicz #Donald Trump #dobra zmiana #III Rzesza #odpowiedzialność #Zbigniew Ziobro #Konrad Berkowicz #Mateusz Morawiecki #partia Wolność #Janusz Korwin Mikke #obozy koncentracyjne #Marcin Rola #Sławomir Mentzen #roszczenia żydowskie #ustawa 447 #dobromir sośnierz #Partia Interesów Syjonistycznych #judeopolonia #Jakub Kulesza #Georgette Mosbacher #wrealu24.pl #Benjamin Netanjahu #Mike Pompeo #partia propolska #Israel Katz #Przedsiębiorstwo Holokaust #mienie bezspadkowe #JUST Act 447 #Artur Dziambor #Krzysztof Tuduj #Michał Urbaniak #Krystian Kamiński #HR 943 #Tomasz Gross

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.