Tomasz Grabarczyk (Konfederacja) o ustawie dekomunizacyjnej

Opublikowany 2019-11-08 07:37:53

  • autor: Anonim
588
Tomasz Grabarczyk przedstawił projekt ustawy zakazującej obejmowania stanowisk sędziowskich w TK, TS, SN i NSA osobom związanym z aparatem bezpieczeństwa i prokuraturą PRL.

Nie chcemy, by prestiżowe stanowiska w wolnej Polsce obejmowali ludzie związani z poprzednim systemem. Nie chcemy, by na najwyższych szczeblach władzy sądowniczej zasiadali prokuratorzy stanu wojennego. Dekomunizacja polskiego życia publicznego nigdy nie miała miejsca. Czas to zmienić!
===========================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.