To nasz pierwszy pocałunek. Przybij piątkę!

Opublikowany 2011-05-09 08:44:10
rudzik94
1229
Dzień pierwszego maja 2011 roku pozostanie na zawsze w ich pamięci. Jako dzień, w którym po raz pierwszy cmoknęli się w usta oraz - przede wszystkim - jako dzień, w którym nieoczekiwanie rozbłysła ich internetowa sława. Słodziutki film ma na YouTube już 1,5 miliona odsłon i znajduje się na szczytach list virali.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.