Tina Turner - Whats Love Got to do with it (Old clip)

Opublikowany 2009-03-12 16:54:19

kika1
1168
Tina Turner - Whats Love Got to do with it (Old clip)

Komentarze (2)


  • andzia
    2009-08-15 21:54:20
    popieram piosenki od lat znane i na lata zostana hitami
  • fanka
    2009-07-11 11:31:39
    TINA KOCHAM CIE ZAWSZYSTKIE TWOJE PIOSENKI ONE ZAWSZE BENDOM NIE SMIERTELNE I NAJWIENKSZYMI HITAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.