Ten Typ Mes Spontan Cribs

Opublikowany 2009-02-07 22:56:16

dwazlote
1126
Sprawdźcie freestyleowe wydanie Cribs nagrane przez Stasiaka i Mesa. Miejsce: Hradec Kralove, Czechy. Czas: poranek po koncercie 2cztery7 i Emila Blefa. Skacowany Stasiak, znany z reżyserskiego zacięcia, postanowił zbudzić śpiącego w namiocie Mesa. Ten Typ, pytany później o przebieg zdarzenia, stwierdził, że nic nie pamięta bo zaraz po krótkim wywiadzie znowu zapadł w głęboki sen. Przedstawiamy zatem małą powtórkę z mistrzowskiego melanżu jakim był tegoroczny festiwal Hip Hop Kemp.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.