TELEBIMY REKLAMOWE MAŁOPOLSKA tel. 506 599 481

Opublikowany 2012-06-15 06:48:52
  • autor: Anonim
588
http:// TELEBIMY REKLAMOWE EKRANY LED MAŁOPOLSKA tel. 506 599 481 Kraków, Zakopane Chramcówki, Bochnia Trudna, Oświęcim Niwa, Kaufland, Wadowice Rondo Putka, Armii Krajowej, Nowy Sącz Węgierska Sandecja, Tarnów Kościuszki, reklama led, ekrany reklmowe w Małopolsce

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.