TELEBIM WROCŁAW PLAC DOMINIKAŃSKI tel. 506 599 481

Opublikowany 2012-06-18 16:51:51
  • autor: Anonim
625
http:// TELEBIM REKLAMOWY EKRAN LED WROCŁAW PLAC DOMINIKAŃSKI GALERIA DOMINIKAŃSKA tel. 506 599 481 JUSTIN CENTER; reklama led Wrocław, Telebimy reklamowe, ekrany ledowe, reklama na telebimach we Wrocławiu: Grabiszyńska FAT, Astra Legnicka, Plac Grunwaldzki, Ślężna, Plac Legionów

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.