TELEBIM KRAKÓW DŁUGA PLAC SŁOWIAŃSKI tel. 506 599 48

Opublikowany 2012-06-13 14:51:50

  • autor: Anonim
544
http:// TELEBIM EKRAN LED KRAKÓW DŁUGA PLAC SŁOWIAŃSKI tel. 506 599 481; reklama led Kraków, telebimy reklamowe, ekrany led: Ruczaj, Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Brożka, Opolska, Grażyny, Montelupich. http://www.reklamanatelebimach.com

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.